Аналіз ринків, огляди ринків
Аналіз ринку, огляд ринку, дослідження ринку, маркетингове дослідження Аналіз ринку, огляд ринку, дослідження ринку, маркетингове дослідження
Сьогодні понеділок 21 вересня 2020|13:21

Моніторингові джерела
2003
2004-2005
2006-2009

Market Media Monitoring - це пошук статей заданої тематики серед великого числа видань ЗМІ і доставка замовнику. Виконується з певною періодичністю. Вигідно відрізняється від дайджест тим, що надаються повні тексти матеріалів, а не їх скорочені варіанти.

Володіння оперативною інформацією -- найважливіше і обов'язкова умова сучасного бізнесу. Для того, щоб прийняти правильне рішення, треба постійно бути в курсі подій, в епіцентрі самих останніх новин. Жорстокі правила конкуренції часто призводять до того, що виграє той, у чиїх руках опинилася в потрібний час необхідна інформація.

Моніторинг ЗМІ є одним з найефективніших інструментів інформування та прийняття рішень для керівників, фахівців з маркетингу, PR . Щодня ЗМІ випускають тисячі статей, тому така робота вимагає систематичного підходу і включає в себе регулярний перегляд всіх видань, які потенційно можуть містити важливу інформацію, а також реєстрацію або впорядкування цієї інформації.

В епоху високих технологій з кожним днем потік даних стрімко збільшується, отримуючи величезні розміри. При цьому загальну картину що відбувається, можна отримати, тільки переробив всі джерела інформації, що несе за собою значні витрати часу (пошук, перегляд, читання), грошей (підписка, альтернативна вартість часу, зарплата працівника, зміст робочого місця).

Оскільки на реалізацію цієї задачі необхідно великі часові та грошові витрати, доцільно доручити її виконання спеціалізованим компаніям, які мають штат співробітників, що постійно що займаються моніторингом преси та електронних ЗМІ, а також співпрацюють з багатьма інформаційними агентствами і виписують велика кількість видань.

Зорієнтуватися у величезному обсязі інформації і оперативно отримати матеріали по цікавить вас темі допоможуть тематичні моніторинги преси та електронних видань, пропоновані нашою компанією - звіти Market Media Monitoring.

Кожен звіт Market Media Monitoring -- готовий інформаційний продукт, створений на основі оперативного моніторингу архіву засобів масової інформації, куди регулярно надходять нові матеріали з більше 2000 джерел (паперові й електронні версії періодичних видань, повідомлення інформаційних агентств). За умови дотримання якості інформації (критерії - достовірність, повнота і актуальність) величезне значення має обсяг зібраних інформаційних ресурсів. Саме цей показник, гарантує отримання користувачем доступу до актуальною для нього інформації, так як інформаційні ресурси великого об'єму, в середньому, значно ефективніше малих за умови дотримання якості.

Велика кількість інформаційних джерел дозволяє, при застосуванні аналітичного підходу, отримати достовірну, повну та актуальну інформацію, не дивлячись на те, що кожен окремо взятий джерело може і не відповідати цим якостям. В процесі збору та інтеграції інформації, ми не виробляємо ні яких змін, інформація стає доступною користувачу служби в оригінальному вигляді. Такий підхід є додатковою гарантією якості інформації (достовірності та повноти).

Використання в роботі звітів Market Media Monitoring дозволяє:

отримувати свіжу та актуальну інформацію, що збігається з предметом Ваших інтересів або професійних завдань;
Одержувати тільки цінні і необхідні матеріали - в ході складання звіту відсіюються «інформаційне сміття»;
Заощаджувати час - до матеріалів даються анотації, що дозволяє швидко і легко знайти новину, не звертаючись до самим матеріалами;
Мінімізувати витрати на інформаційне забезпечення, пошук і обробку інформації;
Одержати в розпорядження інструментарій для аналітичних досліджень.

Кожного ранку понеділка Ви будете отримувати оперативну інформацію про всі події, що відбулися на цікавить ринку.

Напрямки звіту Market Media Monitoring

Звіти Market Media Monitoring підготовляються за наступними напрямками:

Продукти харчування
напої
роздрібна торгівля і громадське харчування
побутова техніка та електроніка
Реклама, маркетинг, PR, медіа
нерухомість та будівельні матеріали
Телекомунікації та засоби зв `язку
Ринок металургії

Характеристики звіту Market Media Monitoring

Впорядкування інформації (розділи):

Інформація групується по сегментах ринку та географічним принципом (Україна, Росія та СНД, світ)

Оформлення публікацій (поля):

назва видання
Номер видання
Дата виходу
Сторінка
Автор публікації
Назва публікації

Періодичність: раз на тиждень (понеділок)

Вид: електронний (у форматі Word)

Доставка: по електронній пошті

Кількість електронних адрес: в межах однієї компанії - максимум 5

Отримати додаткову інформацію ви можете зв'язавшись з нами по електронній пошті sales@marketing.vc або за телефоном (044) 233-56-62.  Рекомендувати другу В вибране Зробити стартовою сторінкою
Огляди ринків. TOP-100 Маркетингові дослідження. TOP-50

© 1999 - 2020 Alliance Capital Management Tel + 380 44 233 24 44