Аналіз ринків, огляди ринків
Аналіз ринку, огляд ринку, дослідження ринку, маркетингове дослідження Аналіз ринку, огляд ринку, дослідження ринку, маркетингове дослідження
Сьогодні четвер 22 квітня 2021|15:46


Наша компанія - це згуртована і енергійна команда, в якій кожен має всі можливості для реалізації свого потенціалу. Для цього ми прагнемо створювати сучасні умови роботи, хороші стосунки в колективі, підтримувати ініціативні пропозиції співробітників і злагодженість роботи відділів, розвивати і навчати персонал. Ми завжди раді прийняти в нашу команду розумних, талановитих, цілеспрямованих, впевнених в успіху людей, готових пов'язати своє життя з маркетингом та рекламою. Якщо ви відчуваєте, що можете стати частиною нашої команди, що у вас є всі задатки і здібності, будь ласка, надсилайте ваше резюме. Жоден лист не залишиться без уваги, а якщо ми не зв'язалися з вами відразу, то, можливо, ми повернемося до вашої кандидатури пізніше.

Відправити резюме

Скористайтеся цією формою, якщо Ви бажаєте відправити резюме по електронній пошті. Будь ласка, правильно заповніть поля форми.

Спеціальність
Ім'я
Прізвище
E-mail
Контактний телефон
Вік
Освіта
Стать
Досвід роботи
Моє резюме


  Рекомендувати другу В вибране Зробити стартовою сторінкою
Огляди ринків. TOP-100 Маркетингові дослідження. TOP-50

© 1999 - 2021 Alliance Capital Management Tel + 380 44 233 24 44