Аналіз ринків, огляди ринків
Аналіз ринку, огляд ринку, дослідження ринку, маркетингове дослідження Аналіз ринку, огляд ринку, дослідження ринку, маркетингове дослідження
Сьогодні неділя 28 лютого 2021|21:07


Користувачі, що знаходяться на абонентському обслуговуванні, мають доступ до наступних сервісів:


Огляди ринків

Обсяг інформації:  237339 аналітичних оглядів

База аналітичних матеріалів. Информация охватывает все отрасли экономики. В данном разделе содержатся обзоры как мировых рынков, так и по странам и регионам в частности. Інформація охоплює всі галузі економіки. У даному розділі містяться огляди як світових ринків, так і по країнах та регіонах зокрема. Вся информация группируется по отраслям / группам товаров и услуг, по которым предоставлен обзор. Вся інформація групується по галузях / групах товарів і послуг, по яким надано огляд. Основная часть маркетинговых обзоров рассматривает следующие темы: Основна частина маркетингових оглядів розглядає наступні теми:

   ·   Основні показники ринку
   ·   Ситуація на рынке
   ·   Держрегулювання (нормативна база)
   ·   Імпорт / експорт
   ·   Інвестиції
   ·   Оператори ринку
   ·   Асортимент
   ·   Рівень цін
   ·   Сировинна база та технології
   ·   Споживання і споживачі
   ·   Роздрібна торгівля
   ·   Оптова торгівля
   ·   Стимулювання продажів
   ·   Реклама
   ·   Прогноз

Для наочності й зручності користувача, огляди містять графіки, діаграми, схеми і таблиці.

Джерела інформації

  • Галузеві асоціації.
  • Оператори ринку й авторитетні ЗМІ.
  • Державні органи статистики та обліку.

Перейти до розділу

 

 

Market Research World

База звітів Market Research World (надана міжнародним проектом MarketResearchWorld.org) дає доступ до більш ніж 250 000 звітів по різним ринкам, компаніям та продуктам. Мова звітів оригінальна (англійська, іспанська)

Перейти до розділу

 

 

Маркетингові дослідження

Обсяг інформації:  733 маркетингових досліджень

Не кожна компанія має можливість виділяти значні кошти на утримання інформаційно-аналітичного відділу і проводити дорогі маркетингові дослідження. Основываясь на данный факт, был создан специализированный раздел, в котором можно ознакомиться с результатами проведенных маркетинговых исследований. Спираючись на цей факт, був створений спеціалізований розділ, в якому можна ознайомитися з результатами проведених маркетингових досліджень.

При створенні даної бази маркетингових досліджень ми спиралися на аналіз потреб фахівців і можливості сучасних комп'ютерних технологій.

В результаті був створений універсальний, регулярно оновлюється інформаційно-аналітичний ресурс, який забезпечує інформаційні потреби всіх процесів маркетингової діяльності, що дозволяє оперативно знаходити, вибирати і оцінювати актуальні дані, отримувати їх своєчасно, у зручній для користування формі.

Інформація надана дослідницькими компаніями на партнерських умовах.

Перейти до розділу

 

 

Звіт з моніторингу ЗМІ

За допомогою цього інструменту Ви зможете ефективно здійснювати цілодобовий моніторинг публікацій в електронних версіях центральної, регіональної преси та мережі інтернет:

  • по вашій компанії та її керівникам;
  • по конкурентам та партнерам;
  • по проблемам та перспективам галузі;
  • по новим напрямкам бізнесу;
  • по будь-яким заданим ключовим словам

 

 

Економічний аналіз регіонів

Обсяг інформації: 72 матеріали

Аналіз економічної ситуації, оцінка інноваційної активності, конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості країни та її регіонів.

Перейти до розділу

 

 

Соціологія

У розділі представлені матеріали на теми: соціальне дію, соціальне взаємодія, елементи культури (мова, цінності, норми) і соціальна комунікація

Перейти до розділу

 

 

Практичний досвід

Обсяг інформації: 32 матеріали

Розділ містить практичний і теоретичний матеріал по рекламі, маркетингу, менеджменту, комунікацій, продажу та роздрібної торгівлі: тренінги, рекомендації, аналіз основних помилок, навчальна інформація. Матеріал поставлений на основі реального практичного досвіду (багато матеріали містять кейси реальних проектів і компаній).

Всі прийоми і рекомендації адаптовані до ринкових умов країн СНД і успішно застосовуються на практиці багатьма провідними компаніями.

Перейти до розділу

 

 

Всі зареєстровані користувачі отримують всі перераховані вище послуги в комплексі

Зареєструватися  Рекомендувати другу В вибране Зробити стартовою сторінкою
Огляди ринків. TOP-100 Маркетингові дослідження. TOP-50

© 1999 - 2021 Alliance Capital Management Tel + 380 44 233 24 44