Аналіз ринків, огляди ринків
Аналіз ринку, огляд ринку, дослідження ринку, маркетингове дослідження Аналіз ринку, огляд ринку, дослідження ринку, маркетингове дослідження
Сьогодні неділя 28 лютого 2021|21:55


Повна версія Бази маркетингової інформації Marketing Online System доступна тільки для користувачів, що знаходяться на абонентському обслуговуванні.

Вартість абонентського обслуговування:

 • для резидентів України - 4270 грн./міс.
 • для резидентів Росії - 16827 руб./міс.
 • для резидентів інших країн (в ЕВРО) - 198 EURO/міс.
 • для резидентів інших країн (в долларах США) - 294 $/міс.

Мінімальний термін обслуговування - 2 місяці.

У абонентське обслуговування входять наступні сервіси:

 • Аналіз імпорту та експорту - звіти по всім товарним категоріям з детальним аналізом імпорту та еспорту товарів в натуральному та грошовому еквівалентах. Різноманітні розрізи та показники - десятки графіків та таблиць по кожній групі товарів.
 • Моніторинг обємів виробництва - представлено поглиблений аналіз показників обємів виробництва. Детальні звіти надані по усім товарам, що виробляються на території України.
 • Показники компаній - детальний опис компаній усіх сфер діяльності: регістраційні данні, керівництво, діяльність, економічні показники, данні по обємам виробництва, експорту, імпорту та ін.
 • Огляди ринків - розділ, що містить огляди світових та регіональних ринків.
 • База звітів Market Research World (надана міжнародним проектом MarketResearchWorld.org) дає доступ до більш ніж 250 000 звітів по різним ринкам, компаніям та продуктам. Мова звітів оригінальна (англійська, іспанська).
 • Маркетингові дослідження - представлені результатами маркетингових досліджень, проведених міжнародними та локальними дослідницькими компаніями.
 • Економічний аналіз регіонів - аналіз економічної ситуації, оцінка інноваційної активності, конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості країни та її регіонів.
 • Соціологія - у цьому розділі представлені матеріали на теми: соціальне дію, соціальне взаємодія, елементи культури (мова, цінності, норми) і соціальна комунікація.
 • Практичний досвід - розділ містить практичний і теоретичний матеріал по рекламі, маркетингу, менеджменту, комунікацій, продажу та роздрібної торгівлі: тренінги, рекомендації, аналіз основних помилок, навчальна інформація.
 • Щотижневий звіт по замовному моніторингу - цілодобовий моніторинг публікацій в електронних версіях центральної, регіональної преси та мережі інтернет (об'єкт, за яким необхідно відслідковувати публікації визначаєте Ви самі).

 

Більш докладно з повним переліком сервісів, що входять в абонентське обслуговування Ви можете ознайомитись в розділі «Сервіси».

Порядок реєстрації:

 1. Після відправлення реєстраційної форми, Замовник отримує по електронній пошті договір на обслуговування та відповідний рахунок, який потрібно оплатити через банк.
 1. Заповнений договір Замовник відправляє нам.
 1. Після надходження грошових коштів від Замовника, його логін / пароль активізується для повного доступу до всіх інформаційних матеріалів "Бази маркетингової інформації Marketing Online System".
 1. Податкова документація та акт виконаних робіт відправляється Замовнику кур'єром або рекомендованим листом.

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

Ваш майбутній логін:*
Пароль:*
Повторіть пароль:*
Компанія:*
П.І.Б.*
Країна:*
Регіон:
Область:
Поштовий індекс:
Адреса:
(Код міста) Телефон:* -
(Код міста) Факс: -
Ваш E-mail:*
Ваша веб-адреса (www):
Період обслуговування,
місяці (мінімум 2):*
   
  Оплатити зараз платіжною карткою Visa / Mastercard та отримати додаткову знижку 5%

 підписатися на щотижневу розсилку оновлень оглядів і досліджень сайту

графи відмічені значком * - обов'язкові для заповнення.


Увага! Ця інформація є конфіденційною. Прохання не передавати свій логін / пароль іншим користувачам. Компанія не несе відповідальності у разі незаконного користування вашим логіном.  Рекомендувати другу В вибране Зробити стартовою сторінкою
Огляди ринків. TOP-100 Маркетингові дослідження. TOP-50

© 1999 - 2021 Alliance Capital Management Tel + 380 44 233 24 44